שואב אבק מרכזי – כי גם לכם מגיע לנקות את הבית ללא מאמץ

שואב האבק המרכזי שם סוף לניקיונות המאומצים והמסורבלים והופך את עבודת הניקיון למדויקת יותר וקלה פי כמה מכל פתרון אחר. לשואב האבק המרכזי מספר יתרונות מרכזיים: 
שאיבת אבק מהירה ויעילה המבוססת על מנוע עוצמתי,
בחירת ראש השאיבה בהתאם לאובייקט: ניתן לשאוב אבק מכל חפץ, משטיח ועד פסלון נוי,
בחירת הצינור באורך ובעובי המתאימים,
שליפת הצינורות נעשית מנקודות עיגון נוחות הפרוסות ברחבי הבית.
כשזהו כלי העבודה לניקיון הבית, המשימה פשוט נעשית הרבה יותר קלה ומהירה. אמרו מעתה "ניקיון אינו תחום למקצוענים, אלא נחלת הכלל".

שאיבה יעילה ומהירה

מהירות השאיבה ועוצמתה נובעות מהמנוע של שואב האבק המרכזי אשר הנו בעל נפח גדול בהרבה משל שואב האבק הידני. שואב האבק הידני נועד להוציא צינור אחד עם ראש שאיבה אחד בכל פעולה, ואילו שואב אבק מרכזי העובד עם כמה צינורות במקביל, ולכן המנוע הנדרש לתפעול פלטפורמה כזו צריך להיות עוצמתי בהרבה. בהתחשב בכך שהצינורות ארוכים מאד, התנגדות החשמל גדלה מה שמצריך מנוע עוד יותר גדול ביחס לכל שואב אבק אחר. התוצאה: שאיבה עוצמתית שלא ניתן למצוא כמוה באף שואב אבק ידני.

ראשי שאיבה מגוונים

בעסקת הרכישה יסופקו לכם ראשי שאיבה בגדלים ובקטרים שונים. כל ראש שאיבה של שואב אבק מרכזי נועד עבור חפץ אחר: ישנם ראשי השאיבה לשטיחים וישנם ראשי שאיבה למעברים צרים ופסלי נוי. בחרו את ראש השאיבה המתאים לכל פעולה ובצעו בקלות ומכל מקום את הפעולה: שאבו אבק מהשטיחים ומהמרצפות, מהספות ומהכורסאות, מהגזוזטראות ומהפסלונים שעליהן.

צינורות ברמות עובי מותאמות אישית

כפי שניתן לבחור את ראשי השאיבה, כך ניתן לבחור גם את הצינורות עמם שואבים. ישנם צינורות עבים המזרימים אוויר בעוצמה אדירה המתאימה למרחבי שאיבה גדולים כמו מרצפות ושטיחים פרוסים, וישנם צינורות דקים המתאימים לעבודה עדינה יותר על חפצים שבירים עליהם הצטברה כמות קטנה של אבק. פשוט בחרו את הצינור המתאים לבצעו את הפעולה באמצעות שואב אבק מרכזי.

שליפת התקני הניקיון מנקודות עיגון

נקודות העיגון מחליפות את גוף השאיבה הידני. הן נמצאות במקומות אסטרטגיים בבית אשר ייקבעו על ידי נציגי חברת שואב אבק מרכזי באמצעות בירור הצרכים שלכם. שליפת כל צינור וכל ראש שאיבה נעשית מנקודת העיגון הקרובה למוקד הלכלוך. מעתה, אין צורך לסחוב שואבי אבק, פשוט לשלוף את הצינורות המתאימים ולבצע ניקוין קל, יעיל ומהיר ביותר.