לפרטים נוספים
לחצן מצוקה נייד
דגם: לחצן מצוקה נייד
לחצן מצוקה נייד
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
לחצן מצוקה קווי
דגם: לחצן מצוקה קווי
לחצן מצוקה קווי
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
לחצן מצוקה אלחוטי
דגם: לחצן מצוקה אלחוטי
לחצן מצוקה אלחוטי
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
לחצן מצוקה ביתי
דגם: לחצן מצוקה ביתי
לחצן מצוקה ביתי
לפרטים נוספים>>

לחצני מצוקה

התקנת לחצני מצוקה בבתי אבות, ובמוסדות סיעודיים. התקנת לחצני מצוקה בבתי מגורים בהם גרים קשישים סיעודיים או מטופלים על ידי עובדי סיעוד. התקנת לחצני מצוקה בבתים של מבוגרים הסובלים ממחלות כרוניות ואירועי לב תכופים. התקנת הלחצנים תיעשה על ידי חברת מומחים אשר תדריך אתכם לאחר ההתקנה ותעדכן אתכם אודות המוצר החדש: זמני הגעת כוחות ההצלה והפינוי מרגע הלחיצה, והשימוש בלחצן בקווי מתאר כלליים.

התקנת לחצני מצוקה בבתי אבות

בבתי אבות, לחצן מצוקה הוא אלמנט מרכזי בחדרים. אחרי הכל, רבים מדיירי בית האבות הם קשישים אשר גם אם אינם סיעודיים, הם לבטח סובלים ממחלות, מוגבלים בתנועתם וזקוקים לפינוי רפואי לא פעם. לחצני מצוקה בחדריהם הם מוצר קריטי. אנו מעבים מערכי חדרים שלמים של בתי אבות עם לחצני מצוקה מהמעלה הראשונה אשר יסייעו להגעת כוחות ההצלה במהרה.

התקנת לחצני מצוקה בבתי חולים סיעודיים

בבית החולים הסיעודי, לחצן מצוקה הוא מוצר נדרש. לחצן זה – תפקידו להזעיק את הצוות הרפואי על ידי הקשיש, אם נקלע לסיטואציה רפואית במהלך אשפוזו כשהצוות אינו איתו ליד המיטה. אנו מחברים בתי חולים סיעודיים למערכת של לחצני מצוקה המאפשרת לחולים להיות בקשר עם הצוות לעתים תכופות, כל אימת שהם זקוקים למענה רפואי דחוף ובהול. מוצר זה הוא ממש נדרש כאשר מדובר על בתי חולים לקשישים סיעודיים, ולכן חשוב להסדיר את התקנתו ולקיים סביבת טיפול בטוחה ונגישה לחולים שלכם.

התקנת לחצני מצוקה בבתי אב בהם מתגוררים קשישים

בבתים כאלו חובה להתקין לחצני מצוקה. לחצנים אלו מזעיקים אמבולנסים ומאפשרים פינוי מידי לבית החולים. הם מותקנים במקום נגיש בלבד: לא מתחת לארונות ומגירות, לא במסדרונות צרים וקשי הגעה, אלא רק בחדרים מרכזיים, כאלו שבהם הגישה ללחצן קלה. חברת ההתקנה תנחה אתכם כיצד להשתמש בלחצן ומה יהיה על הקשיש לעשות כאשר הוא חפץ להשתמש בו. בכך, הוא יוכל להזעיק אמבולנס מתי שיחוש שהוא חייב בכך בשל חוסר בהרגשה טובה וצורך בסיוע פינוי דחוף. התקנת לחצני מצוקה מסוגים אלו נעשית בדרך כלל בליווי האפוטרופוסים של הקשישים על מנת שיספקו להם הדרכה בהפעלת המוצר הקריטי והנדרש בביתם.