לפרטים נוספים
מערכת אינטרקום לבית פרטי
דגם: מערכת אינטרקום לבית פרטי
מערכת אינטרקום לבית פרטי
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
אינטרקום אלחוטי wifi
דגם: אינטרקום אלחוטי wifi
אינטרקום אלחוטי wifi
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
אינטרקום עם מסך
דגם: אינטרקום עם מסך
אינטרקום עם מסך
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מערכת אינטרקום למשרד
דגם: מערכת אינטרקום למשרד
מערכת אינטרקום למשרד
לפרטים נוספים>>

אינטרקום ותקשורת

אפיון מערכות אינטרקום ותקשורת לוועדי בתים, ובבניינים מסחריים. טיפול במערכות תקשורת של בנייני משרדים. התאמה והתקנה של כל מערכת לצרכים המערכתיים של הבניין והמשרדים. גיבוש מערכת בקרת כניסה משוכללת הכוללת דיגיטציה בלחצנים, מענה באמצעות הטלפון ומצלמת תיעוד מותקנת ברחבת הכניסה לבניין. שדרוג בניינים עם מערכות אינטרקום ותקשורת כרוך במספר שלבים עד לביצוע הסופי.

התאמת המערכת לבניין

ראשית כל, יש להתאים את מערכת האינטרקום והתקשורת לבניין. מאפיינים מקצועיים יגיעו למבנה ויסייעו לכם לגבש את המערכת המושלמת עבורכם, כזו אשר תיתן מענה לכל צרכי התקשורת ותדאג לאיכות קו מעולה בין המשוחחים ותפריטים קלים להתמצאות למשתמשים במערכת ברחבת הכניסה לבניין. ניתן לבחור גם במערכת אנלוגית, אך רוב הלקוחות עברו מזמן לדיגיטציה במערכות האינטרקום, כזו המבוססת על כפתורי מסך מגע, ולעתים גם על אינטרקום מדבר רובוטי לסיוע לעיוורים המשתמשים במערכת.

התקנת המערכת על ידי עובדים מנוסים

המערכת תותקן על ידי עובדים מנוסים אשר יכינו את התשתית ויטמיעו את מכשירי האינטרקום והבקרה בכניסת לבניין. הם יציבו גם קודם כניסה עצמאית לבניין עם קוד שייקבע על ידכם או יימסר לכם על ידי הנהלת החברה, אותו ניתן יהיה לשנות בשלב מאוחר יותר. הטלפונים שלכם יחוברו למערכת האינטרקום, לחילופין, יותקנו שפופרות בדירותיכם אשר יצרו קשר עם המערכת שמותקנת למטה.

התקנת מצלמת אבטחה על חלק ממערכות האינטרקום

בל נשכח כי תפקידו של האינטרקום הוא לספק בקרת כניסה למבנה, כזו שתסייע לכם לערוך סלקציה בכניסה לבניין ובכך להגן על עצמכם מפולשים. אחד מעזרי הבקרה היותר אפקטיביים ונדרשים הוא מצלמת אבטחה. בדרך זו תוכלו לתעד גורמים זרים בלתי רצויים בבניין ולדווח, במקרה הצורך למוקד אבטחה. הסרטונים שיופקו מאותה מצלמה יוכלו לשמש גם לצרכים משפטיים אם יהיה בכך צורך. כיום, בהתקינן אינטרקום דיגיטלי, במנהלות של בניינים מקובל לשלב במערכת גם מצלמת אבטחה.

בדיקת מערכת האינטרקום והתקשורת

כל אלמנט במערכת אינטרקום ותקשורת ייבדק על ידי צוות המתקינים אשר יעבירו אתכם הדרכה על השימוש בהם. ניתן לשנות את הגדרות מערכת האינטרקום באמצעות פנייה לחברה. אם משהו השתבש במערכת יש לדווח לנציגי החברה אשר יבדקו את שקרה ויתקנו לרווחת הדיירים.